• Slider 03

    OCCAECAT

    Quisque non tempor leo. Maecenas egestas sem elit

  • Nagłówek

JAK POWSTAŁA MARKA QUEEN HORSE...

     Nazywam się Agnieszka Kołodziej i od dzieciństwa jestem związana z końmi. Przez wiele lat byłam czynną zawodniczką w dyscyplinie skoków przez przeszkody i jako właścicielka nerwowego, spalającego się na zawodach konia, wpadłam na pomysł zakupu kurtyny na boks. Okazało się, że zakup takiej zasłonki to spory wydatek, dlatego też doszłam do wniosku, że jeżeli mam na nią wydać tyle pieniędzy, to chciałabym aby wyglądała ona dokładnie tak jak sobie wymarzyłam. Szybko okazało się, że realizacja takiego pomysłu to nie taka prosta sprawa. Ciężko było znaleźć firmę, która obsługuje pojedynczych klientów i jest w stanie stworzyć kurtynę o określonym kolorze i wykończeniu. Tak wpadłam na pomysł stworzenia marki QUEEN HORSE.

    Korzystając ze swojego doświadczenia, oraz doświadczenia zaprzyjaźnionych profesjonalnych zawodników, powstał pomysł na stworzenie podwójnej kurtyny, która świetnie sprawdza się podczas zawodów niezależnie od pory roku. Do kompletu, stworzyliśmy uniwersalną torbę na boks, dostępną w dwóch rozmiarach, oraz wieszak na czapraki. Posiadając taki zestaw możemy cieszyć sie na co dzień w stajni praktycznym rozwiązaniem a na zawodach pięknym i oryginalnym zestawem.

   Rozwijając swoją działalność, długo myślałam czego jeszcze brakuje na jeździeckim rynku. Jako wielbicielka koni w nausznikach, już dawno doszłam do wniosku, że te które są dostępne w sprzedaży nie spełniają moich oczekiwań. Wełniane nauszniki są świetnym rozwiązaniem podczas niższych temperatur, jednak większość zawodów odbywa się podczas upalnych dni. Myślę, że wełniane nauszniki zabierają koniom sporo komfortu, dlatego tez wymyśliłam nauszniki z lekkiej, nie zatrzymującej wilgoci ażurowej pianki. Nauszniki te zostały świetnie przyjęte przez wszystkich jeźdźców, którzy z nich korzystają. Pomijając to, że są o wiele przyjemniejsze w noszeniu dla naszych wierzchowców, to charakteryzuje je oryginalny i piękny wygląd.

    Podsumowując, moim zamysłem było stworzenie firmy, w której miłośnicy koni i jeździectwa będą mogli kompleksowo realizować swoje pomysły w jednym miejscu. Ja za swojej strony mogę obiecać, że jako osoba ceniąca jakość, dołożę wszelkich starań do tego aby każdy pomysł został zrealizowany tak, żeby spełnić wszelkie oczekiwania klienta. Serdecznie zapraszam do współpracy! Jestem otwarta na wszelkie pomysły oraz propozycje ;)

Życze samych sukcesów na zawodach oraz spełnienia na końskim grzbiecie!


Agnieszka Kołodziej ;)

IDEALNY PREZENT DLA JEŹDŹCA

Szukasz prezentu dla jeźdźca? Może chcesz zrealizować marzenie swojego dziecka, bliskiej osoby lub po prostu znajomego?

Z doświadczenia wiemy, że jeśli szukasz prezentu dla osoby zakochanej w koniach, akcesoria jeździeckie ozdobione pięknym haftem z imieniem ukochanego wierzchowca lub imieniem i nazwiskiem, są zazwyczaj wymarzonym prezentem;) Dzięki naszej szerokiej ofercie kolorystycznej, wierzymy że uda się nam trafić w każdy gust! Jesteśmy otwarci na realizację wszelkich pomysłów!

Serdecznie zapraszamy do współpracy;)